Afyon Lisesi 130. Dönem Mezunlarını Verdi...

Afyon Lisesi 130. Dönem Mezunlarını Verdi...

Afyon Lisesi'nin 130'uncu mezunları törenle diplomalarını aldılar. Mezuniyet töreninde öğrenciler, öğretmenler ve aileleri gururlu ve duygu yüklü anlar yaşadılar.

Mezuniyet töreninde açılış konuşmasını yapan Okul Müdürümüz Ramazan BALKAN anlamlı bir konuşma yaparak öğrencilerimize ve ailelerine seslendi; “Sevgili öğrenciler bundan 4 yıl önce Afyon Liseli oldunuz. Bugün aramızdan Afyon Lisesi’nin 130. Mezunları olarak ayrılıyorsunuz. 4 yıllık beraberliğimiz süresince sizleri kendi çocuklarımız gibi gördük. Sizler için en iyisini yapmaya çalıştık. Bundan sonraki hayatınızda başarılar sizinle olsun, mutluluklar sizinle, yolunuz bahtınız açık olsun. Unutmayın ki Afyon Liseli olmak bir ayrıcalıktır. Kıymetli velilerimizden evlatlarını 4 yıl önce emanet almıştık. Onlar bizim çocuklarımız olmuştu. Onları hayata hazırlamak, iyi bir eğitim almalarını sağlamak amacıyla çaba gösterdik. Tüm çabamız; onların sizler için hayırlı bir evlat olması, ülkesi ve milleti için faydalı bireyler olması ve ileride iyi anneler, iyi babalar olmaları içindi. Şimdi bu törenle artık emanetlerinizi yani çocuklarınızı sizlere teslim ediyoruz.” dedi.   

 

Okulumuz 130. yıl mezunlarından dereceye girerek mezun olanlar;

Okul     1. si: Bilge Sultan KURU      olurken

              2. si: Sevde KILINÇ

              3.sü: Elif Naz ERAKINCI

4.sü: Tuana ULU

5.si: Fatma Yağmur ALTINTAŞ

6.sı: İrem Kumru ÖZDEMİR

7.si: Ebru Nur AMASYALIOĞLU

8.si: Zehra Nur TUNÇOK

9.su: Sara Şizen TÜRKYILMAZ

10.su: Abdurrahman Onur TÜRKYILMAZ oldu.

Dereceye girerek mezun olan tüm öğrencilerimizi tekrar kutluyor ve başarılarının daim olmasını diliyoruz.

12-A Sınıf Öğretmeni: Erdal ÖZKAN

12-B Sınıf Öğretmeni: Fatma ÖZTÜRK

12-C Sınıf Öğretmeni: Meral HİTİT

12-D Sınıf Öğretmeni: Çimen ERÇOLAK

12-E Sınıf Öğretmeni: Ahmet ATA

12-F Sınıf Öğretmeni: Mehmet OKTAY

Hayatlarında önemli bir dönemeç olan üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz kadar çok çalışarak onlara yardım ve rehberlik eden sınıf öğretmenlerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz.

31.05.2024 99

31-05-2024